Ostrzycki Las

Miejsce przyjazne rodzinie

O Nas

Osada Skoczkowo powstała w 2017r. Usytuowana jest na terenie o powierzchni ponad 12 tys m2.  o bardzo urozmaiconej rzeźbie. Do wzgórza, na którym się rozpościera, od południowej strony przytula się należący do Osady malowniczy leśny staw . Staw jest zarybiony (karp, amur, lin, karaś, płoć, leszcz, jesiotr), a nasi Goście mają możliwość bezpłatnego wędkowania. 

Atrakcje
okolicy

Atrakcje

Pobyt w Osadzie Skoczkowo to nie tylko spotkanie z naturą, z lasami obfitującymi w jagody i grzyby, ale także możliwość aktywnego wypoczynku.

Domy wakacyjne i całoroczne na wynajem

Nasze domki całoroczne to: Czapla, Żuraw oraz 3 domki Sówka Lux z kominkiem. Domki kompletnie wyposażone: aneks kuchenny posiada płytę grzewczą, lodówko-zamrażarkę, zmywarkę oraz komplet naczyń kuchennych. Sypialnie wyposażone są w pościel i ręczniki. Ponadto goście mają do wyłącznej dyspozycji grill wraz z zestawem mebli tarasowych. Nasze domki są świetną alternatywą dla takich miejsc jak hotel nad jeziorem.

NASZE
DOMKI

Dudek (domek ekonomiczny nad samym stawem) - z jacuzzi od 1kwietnia do 15listopada
już od 290 zł
noc
max. 4 osób
35m2
Dom Czapla
już od 500 zł
noc
max. 8 osób
70m2
Dom Żuraw - (z dwuosobową wanną wolnostojącą)
już od 550 zł
noc
max. 8 osób
70m2
Dom Sówka 1 z prywatnym dmuchanym jaccuzi - (czynne 1kwiecien-30listopad)
już od 380 zł
noc
max. 4 osób
35m2
Dom Sówka 2
już od 350 zł
noc
max. 4 osób
35m2

Wasze
opinie

Wspaniałe miejsce!
  • 10 za całokształt (urokliwe miejsce, wysoki standard domków z tarasami, pomoc Właściciela i Pani Karoliny na miejscu). Wyżywienie we własnym zakresie (możliwość przyrządzania posiłków na miejscu, grill,...
    Bogusława
  • Bardzo czysto i przytulnie. Świetne otoczenie. Kominek w domku super ogrzewa i daje niesamowity klimat. Obsługa hotelu ( Pani Karolina ) - pełen profesjonalizm.
    Piotr
  • Super spokojne Miejsce. Oaza spokoju . Polecam serdecznie i Pozdrawiamy Cieplutko 😊😊
    Paulina
9.4/10
5/5
4.5/5
logo

BLOG

ZOBACZ CO U NAS SŁYCHAĆ

ZOBACZ NASZEGO BLOGA
NEWSLETTER
Nasz
Facebook