Miejsce przyjazne rodzinie

O Nas

Osada Skoczkowo powstała w 2017r. Usytuowana jest na terenie o powierzchni ponad 12 tys m2.  o bardzo urozmaiconej rzeźbie. Do wzgórza, na którym się rozpościera, od południowej strony przytula się należący do Osady malowniczy leśny staw . Staw jest zarybiony (karp, amur, lin, karaś, płoć, leszcz, jesiotr), a nasi Goście mają możliwość bezpłatnego wędkowania. 

Atrakcje
okolicy

Atrakcje

Pobyt w Osadzie Skoczkowo to nie tylko spotkanie z naturą, z lasami obfitującymi w jagody i grzyby, ale także możliwość aktywnego wypoczynku.

Domy wakacyjne i całoroczne na wynajem

Nasze domki całoroczne to: Czapla, Żuraw oraz 3 domki Sówka Lux z kominkiem. Domki kompletnie wyposażone: aneks kuchenny posiada płytę grzewczą, lodówko-zamrażarkę, zmywarkę oraz komplet naczyń kuchennych. Sypialnie wyposażone są w pościel i ręczniki. Ponadto goście mają do wyłącznej dyspozycji grill wraz z zestawem mebli tarasowych. Nasze domki są świetną alternatywą dla takich miejsc jak hotel nad jeziorem.

NASZE
DOMKI

Dom Czapla
już od 500 zł
noc
max. 8 osób
70m2
Dom Żuraw
już od 550 zł
noc
max. 8 osób
70m2
Dom Sówka 1
już od 350 zł
noc
max. 8 osób
35m2
Dom Sówka 2
już od 350 zł
noc
max. 8 osób
35m2
Dom Sówka 3
już od 350 zł
noc
max. 8 osób
35m2

Wasze
opinie

Wspaniałe miejsce!
  • Rewelacja! Komfort cisza i bardzo sympatyczna i sprawna obsługa. Zdecydowanie polecam! Świetne miejsce!
    Dorota, Bydgoszcz
  • Świetny kontakt z gospodarzem, piękna okolica. Domki komfortowe i dobrze wyposażone. Cisza, spokój i natura - czego chcieć więcej :)
    Marta, Kraków
  • Bardzo piękne miejsce, nowe, komfortowe domki z kominkiem. Doskonale miejscówka na każda porę roku. Nie można sie do niczego przyczepić,w pobliżu lasy, jeziora i sklepy a co najważniejsze cisza i...
    Iwona, Ciechocinek
9.4/10
5/5
4.5/5

BLOG

ZOBACZ CO U NAS SŁYCHAĆ

ZOBACZ NASZEGO BLOGA
NEWSLETTER
Nasz
Facebook